Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarországon melyik egyeteme...

Magyarországon melyik egyetemeken lehet japánt tanulni?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok,és magyaroknál szeretnék továbbtanulni,lehetőleg japán nyelvi szakon.Pesten tudom hogy van ,de messze van és túl nagy város az egyetemi életemnehez.

2015. nov. 7. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ELTE, KRE

itt van japán szak

2015. nov. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy csak Budapesten van japán szak...
2015. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, körülnéztem még és találtam egy ilyen linket: [link]


Itt felsorolnak ilyen felsőoktatási intézményeket:

Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Károli Gáspár Református Egyetem, Budapesti Gazdasági Főiskola, A Tan Kapuja Buddhista Főiskola, Szegedi Egyetem, Debreceni Egyetem, Pécsi Tudományegyetem, Nyíregyházi Főiskola, Nyugat-Magyarországi Egyetem, Dunaújvárosi Főiskola


De tuti nem mindegyik szak, mert én pl. a Debreceni Egyetemre jártam, ahol csak japán szakkör volt, nem szak, szóval lehet, hogy a többi Pesten kívüli intézményben is csak szakkör vagy tanfolyam van. Esetleg nézegesd végig a honlapjaikat.

2015. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!