Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt érettségin 88% az jó?...

Emelt érettségin 88% az jó? Ezt a százalékot nehéz túlteljesíteni?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam ezt a 88%ot angolból előrehozottan.

Az érdekelne,hogy szerintetek mennyire nehéz/könnyű a többi tantárgyból ilyet elérni?És úgy általában.


Például ha csinálok egy középszintű orosz érettségit,akkor mennyire esélyes hogy az ettől is jobb lesz?

Azét agyalok ezen,mert az oroszt kevesebb ideje tanulom,de egy középszintű érettségi nyiván könnyebb mint egy emelt.

Mondjuk egy középfokú nyelvvizsga után (még nincs de majd szeretnék),többet érnék el egy középszintűn mint 88%?

Vagy,a 88% az egy olyan amit elég nehéz "túlszárnyalni"?


2015. nov. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 88 az jó százalék. De hogy te mennyire tudsz oroszul, azt mi nem tudjuk megítélni.
2015. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Nyelv emeltből teljesen átlagos a 88%, másból nehezebb lenne összeszedni.

Ha tényleg középfokon megy az orosz, akkor viszánt simán írsz ennél jobb középszintű érettségit belőle. :) Sok sikert!

2015. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nyelvből sok példát láttam arra, hogy ennél több volt. Nekem 94% volt az angol. Én mondjuk direkt utolsó évben csináltam, nem előrehozottan, mert folyamatosan tanultam az angolt és úgy voltam vele, hogy az az egy év is számít. 11.-ben lehet nem lett volna meg a 94%.


Az osztályomban még több embernek is volt legalább 90%-os az angol emeltje.


Azt nem lehet megmondani, milyen lenne az oroszod. Az angolhoz képest mennyire beszéled jól? Azért az emelt érettségi szerintem nehezebb (főleg a 88 feletti %), mint a középfokú nyelvvizsga.

2015. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért nem hasznos a válaszom. A hármas válaszolóval teljesen egyetértek.

Ha valóban meg fogod tudni csinálni a középfokú nyelvvizsgát oroszból (jó, mondjuk nem csontra, hanem egy rendes eredménnyel), akkor simán írsz 90+-os középszintűt.

2015. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Én nem pontoztam le senkit,csak zöld kezet adtam.
2015. nov. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!