Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni különleges nyelvoktatási anyagokat, mint pl. a Simple Words? Kinek mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
konkrétan a Simple Words tananyag is érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata róla, de álltalánosságban is érdekelne, hogy tényleg létezik-e olyan módszer, amivel sokkal könnyebben lehet nyelvet tanulni, vagy átverés az egész?

2015. nov. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs királyi út. Vagyis átverés az egész.

Magolni, magolni, magolni!

2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Carragher_x ***** válasza:
Ezt nem ismerem és a "könnyebbet" sem teljesen értem, lévén nem tudom hogyan tanulsz. Amit viszont az előttem levő írt, az butaság, egy nyelvet pont nem lehet magolással elsajátítani, egy nyelvet csak annak használatával lehet elsajátítani.
2015. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, jelenleg szabadidőmben önállóan tanulok, leginkább szókincset fejlesztek... magolással. mivel azt nemtudom hogyan kell másképp. a Simple Words anyag egy interneten rendelhető cucc, azt állítja, hogy ezzel 5-szörös sebességgel tudsz tanulni, és 1 hónap alatt legalább jó, társalgási szinten meg lehet tanulni vele egy nyelvet.
2015. nov. 11. 10:37
 4/5 Carragher_x ***** válasza:
"nemtudom hogyan kell másképp" - attól, hogy bemagolod, még nem fogod tudni beépíteni, ahhoz használni kell, szóval anyanyelvi dolgokat kell hallgatni, nézni, olvasni, illetve írni, beszélni kell az adott nyelven. Szavakat önmagukban egyébként nem érdemes tanulni, csak kifejezésbe/mondatba foglalva.
2015. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Carragher_x ***** válasza:

Ez egy egész jó kis gondolatébresztő erről a témáról:

https://www.youtube.com/watch?v=d0yGdNEWdn0

2015. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!