Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akkor most atmentem a nyelvviz...

Annapanna9898 kérdése:

Akkor most atmentem a nyelvvizsgan?

Figyelt kérdés

Felsofoku szobelin voltam ma, es szamomra eleg nehez temakat adtak es

kerdeseket tettek fel. Kozoltek velem a vegen, hogy 45-bol 19 pontot ertem el persze rendesen kiakadtam. Na gondoltam megnezem hogy mennyi a teljesitmenyminimum a corvinus honlapjan. 40%, ami azt jelenti hogy 45 pontobol el kell erned minimum 18-at. DE a honlapon 20 pontot irnak, es nem tudom hogy most az ott egy eliras vagy micsoda. Az irasbelim es az auditiv vizsgaim jol sikerultek, legalabbis ugy erzem, es ott is 40%ot kell elernem minimum es ott jol is szamoltak a 40%ot. Van eselyem? Azert beszurom az pontszamelvarasokat es a teljesitmenyminimumokat: [link]



2015. nov. 12. 17:35
 1/7 anonim válasza:
20 pont szerintem a minimum de én szurkolok neked hogy sikerüljön és átengedjenek
2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét részen 40%-ot érsz el, még nem mész át a szóbelin. A két rész átlagában 60-at kell, tehát ha a beszéd 40, akkor a hallásértésnek 80-nak kell lenni.
2015. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt tőlük kell megkérdezned.
2015. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha mindkét részen 40%-ot érsz el, még nem mész át a szóbelin. A két rész átlagában 60-at kell, tehát ha a beszéd 40, akkor a hallásértésnek 80-nak kell lenni."


- Ez így nem igaz, mert a beszédkészség több pontot ér. Tehát 80-nál több kell a hallásértésből, hogy kompenzáljon.

2015. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek fényében újraszámoltam. Az a 20 pont nem tudom, hogy kerül a táblázatba, annak 18-nak kéne lenni, de ez most lényegtelen. Ha 19 lett a beszédkészséged, akkor 26-nak kellene lennie a 30-ból a hallásértésednek ahhoz, hogy meglegyen a sikerhez szükséges 60%, azaz a 45 összpontszám.
2015. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül mennyi pont lett összesen?
2017. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fuuu mar reg nem voltam gyakorin:) koszonom a valaszokat. Amugy szobeliztem ra egy evre megegyszer (2016 novembereben) ugyanis a 2015os nem jott ossze de 90% felett lett a 2016os szobelim:) furcsa hogy ezt mondom de igazabol orulok hogy megbuktam mert tenyleg nem voltam rendesen felkeszulve 15 evesen. De 16 eves koromra jobban felnottem a temakhoz es a szokincsemet is sikerult boviteni. Nagyon orultem!!
2017. máj. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!