Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! Mik itt a hiányzó...

Segítség! Mik itt a hiányzó részek?

Figyelt kérdés

Originally Halloween was a ... festival. Like most of them, it was absorbed into the festivals of the expanding Christian church long ago and became associated with All ... Day.

The ... of Halloween survived most strongly in Ireland. It was the end-of-summer festival and was often celebrated in each community with a bonfire to keep away evil ... . ... used to go from door to door dressed as creatures from the underworld to collect treats, mainly fruit, nuts and the like for the festivities. These were used for playing traditional games like looking for apples and other gifts in a bowl of water, without using your hands. Carving faces into ... to hold candles became a popular part of the festival which has been adapted by the Americans.



Válaszotokat elpre is nagyon köszönöm:)))



2015. nov. 14. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat *előre
2015. nov. 14. 18:43
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] így kellene,hogy kijöjjön
2015. nov. 14. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

1/ pogány

2/ ezt kb. szinte bármelyik halloweenről szóló szövegben megtalálod

[link]

3/ celebration (tippelem a következő mondatból)

4/ ezt szerintem beírtad - a betűk alapján talán a collects

5/ tök

és a kijött betűkből szerintem a 'szentek' szót lehet kirakni.

2015. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsi ezt az előbb valahogy lehagytam :


The letters of a word are mixed in the yellow boxes. What is this word? ...

2015. nov. 14. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!