Nemtomteee kérdése:

Német után angol?

Figyelt kérdés
Nem sikerült a német középszintű érettségim, esti gimnáziumban szeretném megcsinálni, ott viszont csak angol van... Akkor, hogy is van ez?

2015. nov. 17. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a németet és próbálkozz az angollal.
2015. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha a többi tárgyad megvan, akkor már nem kell újrajárni az iskolát még estin sem... Egyszerűen csak jelentkezel német (vagy akármilyen) érettségire az arra kijelölt helyen, akár a középiskoládban.
2015. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző válasza + és jársz közben magántanárhoz. Nincs mit tenned. Ha nem gyakorolsz, egy év alatt sokat felejtesz. Természetesen beiratkozhatsz estibe, ha az iskolának nincs kifogása ellene (tapasztalatom alapján kell a létszám). De melyik órára is járnál be? Szóval magántanár németből.
2015. nov. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az angol jobb lenne, mivel általánosban angolos voltam.. felkerültem 9.be és minden beleegyezés nélkül átraktak németre.. "kevés létszám miatt" A mai napig többet tudok angolul mint németül.
2015. nov. 18. 12:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval igazából az lenne a lényeg, hogy németet tanultam és angolból érettségizhetek-e?
2015. nov. 18. 12:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Középiskolámban nem szeretném újra megpróbálni, nem menne.
2015. nov. 18. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol próbálod az érettségi mindenhol ugyanaz... Bár a szóbeliztető tanár más.
2015. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyéként csak az érettségizhet bármiből, akinek már van teljes érettségije. Mivel neked nincs, így szerintem angolból csak akkor tehetsz, ha osztályozó vizsgákat is teszel.
2015. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!