Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én 2 éve kezdtem tanulni az...

Én 2 éve kezdtem tanulni az angol nyelvet és nem igen ismerek még minden szavat. Segítene valaki lefordítani az alábbi szöveget? Nem kell szóról szóra minél egyszerűbb annál jobb.

Figyelt kérdés

Én gondolom,hogy fittnes edző leszek a jövőben. (Ezt suliban leirtuk "I think that I will be a ......in the future)

Középiskolába és egyetemre is fogok járni.Nagyon szeretnék a jövőben a sporttal foglalkozni. Én segíteni fogok az embereknek gyönyörű testet csinálni.Emelett színészettel is szeretnék foglalkozni.Körbe utazom majd a földet.Sok barátot szerzek.Hétvégenként a barátaimmal bulizunk a szép,nagy,tengerparti házamban. A sikereim miatt milliomos leszek.TV-ben és újságokban fogok szerepelni. Gondolom a jövőben énekelni is fogok.Lesz egy cicám és egy hörcsögöm. Az én családom kedvenc állata a macska lesz. Egy nagy városban fogok élni. És lesz egy kedves férjem. Nagy esküvőm lesz.

Remélem pár dolog valóra fog válni.



2015. nov. 21. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Aggodalomra ok nincs, a szavak nem ismerőinek készült a szótár nevű fantasztikus találmány. Használd egészséggel:


[link]

2015. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
I think I will be a fitness trainer in the future. I will go to high school and college too. I would like to do some sports a lot. I will help people to build up beautiful bodies. Besides, I would like to be an actor. I will travel around the world. I will make a lot of friends. We will have parties in my awesome beach house on the weekends. I will be a millionaire because of my success. I will show up in television and in magazines. I think I will probable sing as well. I will have a cat and a hamster. The favourite of my family will be our cat. I will live in a big city. And I will have a nice husband. We will have a big wedding ceremony. I hope that some things will come true.
2015. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :D

Hallottam a szótárról.. pls!

2015. nov. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!