Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fogjak hozzá? Hogy...

Hogyan fogjak hozzá? Hogy zajlott az írásbeli, szóbeli?

Figyelt kérdés

Januárban fogok vizsgázni (középfokú angol) és nem tudom hogyan fogjak hozzá, a tanuláshoz. Ötleteket szeretnék és a segítségetekre van szükségem.

(BME)



2015. nov. 21. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek, segítsetek!
2015. nov. 21. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, ami nem is a tanulás része a dolognak, hogy olvass angolul könyveket (tudom ajánlani a Harry Pottert és a Trónok harcát), nézzél sorozatokat, filmeket...barmit csak angolul és max angol felirattal.

A tanulásos része pedig, hogy oldj meg szerintem bme feladatsorokat. Fel van töltve, de könyvet is lehet venni amiből szintén gyakorolni lehet.

Nekem a listening vilt nehéz, mert otthon közelről és jó minőségben hallottam a dolgokat, ott nyelvvizsgán pedig visszhangzott meg messze is voltam a rádiótól.

Ha van oxford ketnyelvu szotarad az meg jobb mert annak a vegeben minden le van irva, hogy hogyan kell különböző esszéket írni és azt tudod használni vizsga közben is.

Esteleg elmehetsz egy próbanyelvvizsgára, hogy megnézd milyen élesben.

Sok sikert!:)

2015. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huuu.. Nagyon szépen köszönöm. Sokat segítettél. :)
2015. nov. 22. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2015. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!