Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene nekem valaki a német...

Segítene nekem valaki a német nyelvben?

Figyelt kérdés
Egy olyan személyt keresek aki jártas a német nyelv terén, akár kint él vagy nyelvvizsgája van. Ha van ilyen személy kérem jelezze.

2015. nov. 22. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseddel nem tudunk mit kezdeni.


Ha konkrét kérdésed van, akkor tedd fel, segítünk. Ha tartós segítségre szorulsz akkor javaslom inkább fordulj tanárhoz. Ha tanárt keresel, akkor írjad azt.


Nem ártana legközelebb közölnöd, hogy milyen célból kérsz németes személyektől visszajelzést, mert az, hogy "segítene" elég tág fogalom (egy egyszerű kérdés megválaszolása? nyelvi korrepetálás? beadványkészítés? szakdolgozat fordítása? idegennyelvű társalgópartner? stb, stb.)


De ha tetszik, én ilyen személy vagyok és ezennel jelzek neked.

2015. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!