Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elég az angol nyelvtudásom a...

Elég az angol nyelvtudásom a középfokúra?

Figyelt kérdés
Az Euroexam-os nyelvvizsgát fogom letenni a London Style Nyelviskolában Fehérváron most decemberben és az érdekelne, hogy szerintetek elég hozzá a nyelvtudásom? Több könyvet is elolvastam angolul már valamint hallgattam hangoskönyvet, nézek filmeket felirat nélkül és szinte mindent megértek, max 1-2 szó amiről nem tudom a pontos jelentését de a szövegkörnyezetből megtudom állapítani sac/kb mit jelent.

2015. dec. 7. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Sőt én lehet hogy bevállalnám a felsőfokút is
2015. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nyelvtant és az idegen nyelven levélírást is tudni kell nyelvvizsgára + tudd kifejezni magad szóban


Az írott szöveg értése és a hallásértés, amiről írtál a kérdésedben, csak egy része egy komplett nyelvvizsgának

2015. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudok írni és kitöltöttem egy 50 feladatos nyelvtani tesztet a London Style Nyelviskola honlapján amiről azt állították hogy középfokú és az 85%-os lett, mellesleg néhány játékhoz írtam már angol nyelvű fanfict-ot valamint nap mint nap angolul chattelek emberekkel. Maga a szóbelitől vagyok kicsit ideges.
2015. dec. 7. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy autodidakta módon tanultam meg angolul valamint németül. Németből emelt érettségiztem és 70%-os lett :x Most angol jönne.
2015. dec. 7. 19:11
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ajanlom hogy tedd le a C2-es nyelvvizsgát(mondhatni anyanyelvi szint), mert ha pl mesz egy ceghez akkor ezt nagyon megbecsulik. En elozo heten tettem le, 96%-os lett. De en elsotol kezdve egy nemzetkozi iskolaba jartam ahol csak angol oraim voltak, anyanyelvi tanarokkal.
2015. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Euroexamot NE! Senkinek nem ajánlom!! A B2-es szint C1-nek felel meg náluk. El lehet olvasni az euroexam fórumát, hogy mennyi embernél kiverte a balhét a 12.19-ei nyelvvizsga.
2015. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!