Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Még beszámít? Ad plusz pontot...

Még beszámít? Ad plusz pontot vagy már nem?

Figyelt kérdés
Ha áprilisban, vagy júniusban tudom csak megcsinálni a középfokú nyelvvizsgámat, akkor az még fog plusz pontot adni vagy az már nem?

2015. dec. 13. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában a nyelvvizsga központok ki szokták írni, hogy beleszámíthat-e. Az április 100%, hogy igen, a májusiak is általában, de szerintem a júniusi már nem fér bele időben, mert két hónap az átfutási ideje a nyelvvizsgának. (Egy hónap mire kijavítják, egy hónap mire megkapod a bizonyítványt.) Július 10 környékéig kell feltöltened az adatokat.
2015. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rhoda ***** válasza:

július 10-én van a dokumentum pótlási határidő. csak a kézhez kapott nyelvvizsgát fogadják, arról szóló igazolást nem.

egy nyelvvizsga kiállítása 60 nap.

tehát legkésőbb május 10-ig le kell tenned a nyelvvizsgád, hogy többletpontként be tudják számítani.

2016. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!