Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jön valaki most december...

Jön valaki most december 19-én Euroexam angol B2-re nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Hogyan készültél fel rá?
2015. dec. 15. 20:04
 1/10 anonim válasza:
én megyek. győrbe. magán angol tanárhoz járok
2015. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én megyek. Leginkább sehogy. Csak átnéztem, hogy milyen típusú feladatok lesznek. Remélem, hogy az elegendő, hogy két könyvet elolvastam angolul és jó a szókincsem. Nyelvhelyességi tudtommal már nincsen. Engem az Eötvösbe osztottak holnapra. :)

Sok sikert mindenkinek!

2015. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én europron voltam B2-n, csak szerintem volt nagyon nehéz ? :/ A sima milyen volt ?
2015. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted... Én azért tudok angolul, elég sokat készültem, már a felsőt is meg akartam volna próbálni, de gondoltam, hogy a diplomához elég a középfok is... hát ez szörnyű volt... Én senkinek nem ajánlom az euro nyelviskolát. 30 ezer forintom kidobott az ablakon... Pedig nyelvtanfolyamon is voltam az érettségim is elég jól sikerült... én nem értem tényleg nem értem.... Mindenhol jót olvastam róluk és ez most nagyon rosszul érintett... Az önbizalmam 0, most már magam sem tudom mire vagyok képes ezek után. Az idő kevés volt, a szöveg nehéz, szótárra nincs idő. A levél részre pont annyival adtak többet, mint amennyi a readingre kellett volna még. Egyszóval szörnyű volt a részemről. Az eredményre meg lehet még várnom 20 napot. Remélem másnak nem ilyen rosszak a tapasztalatai. Kíváncsi volnék. :)
2015. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%
Én is B2-vel próbálkoztam 19-én...Úgy mentem be reading-re, hogy ezzel nem lesz gond, hisz az otthoni gyakorlás, illetve a nyelvtanfolyamon megoldott próbafeladatok megoldása során is átlagosan 90% körüli volt a helyes válaszaim aránya. A szombati vizsgán azonban valószínűleg nem értem el a szükséges pontszámot, nagyon nehéznek tartottam. A listening hasonlóan nehéz volt. Talán mondanom sem kell, hogy ezek a szóbeli vizsgán nyújtott teljesítményemet is befolyásolták, nem éppen pozitív irányba...Az Euroexam fórumán egyébként már többen is panaszkodtak a vizsgával kapcsolatban.
2015. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sziasztok. Én is voltam 19.-én nyelvvizsgázni. Felháborítónak tartottam a nehézségét. a szeptemberit is nehéznek tartottam. ezen a fórumon le is írtam a véleményemet. erre reagált egy vizsgáztató, hogy tapasztalatai szerint a következő könnyebb lesz. reménykedtem ebben is plusz megcsináltam egy csomó gyakorló feladatot de a reading vizsgarész után teljesen hitehagyottan csináltam végig a többi vizsgát. nagyot csalódtam az euroexambe és ezentúl biztos, hogy nem ajánlom senkinek. kidobott pénz...
2015. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kerestek egy kis pénzt az ünnepek előtt.
2015. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most olyan szempontból megnyugodtam, hogy nem csak nekem sikerült így.... Én még mindig ki vagyok akadva.....
2015. dec. 26. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék egyáltalán hányan kapnak nyelvvizsgát rá... és azok milyen szinten vannak igazából...

Ez egy nagy kicseszés volt... már elnézést.

2015. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ti bejelentkeztek megnézni az vizsga eredményeiteket az euroexam honlapján nektek kiír valamit? Nekem semmit, csak azt, hogy nem tekinthető meg. Ez most mit jelent? Ha nem sikerült azt is ki kellene írniuk nem?
2015. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!