Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC B2 angol nyelvvizsgára...

TELC B2 angol nyelvvizsgára miből készültetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekel...
2015. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kis angol nyelvtan.
2015. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akadémiai kiadó telc könyve +középbés emelt szintű érettségik....engem novemberben az olvasáson húztak meg,mert nem olvastam el jól a feladatot(utasítás) to jöttök a januárira?
2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam rajta, de február inkább.

Engem novemberbe lyukas szövegen dobtak ki.

2016. jan. 3. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,az is nagyon rossz volt :( nekem a nyelvtan jobb lett,mint az olvasás xD
2016. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mondjuk tisztába voltam előtte is vele már, hogy az lesz a legrosszabb nekem. Nem a legjobb a szókincsem.

De azért erre nem számítottam.

2016. jan. 4. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a TIT nyelvvizsga felkészítő könyvéből meg az akadémiásból gyakorlok. Az a vicc, hogy az akadémiáson 85-90%-os írásbelit + magnót írok, a másiknál meg csoda, ha összejön a 75% (azért a 60 eddig még mindig megvolt). :) Én azt javaslom, hogy szerezz be egy TIT-eset mindenképp, az a legmérvadóbb (mások tapasztalatai szerint). Én ezek mellett eljárok még heti 1 külön angolra, ahol csak speakingre gyakorlunk. Február végén megyek, már kezdek eléggé parázni. :D :/
2016. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen TELC-es könyvből gyakoroltam (8 db középfokos komplett feladatsor van benne). Az írásbeli részét (+ a magnó hallgatást) itthon csináltam (kísérletezd ki, hogy melyik feladatra kb mennyi idő kell, melyikkel érdemes kezdeni, milyen sorrendbe - a pontozási útmutatót is érdemes átolvasni, hiszen pl. nyelvtannál nincs minimumpontszám, így kár arra vesztegetni az időt arra, ha még van olyan feladat ahol nem érzed legalább a minimumot).

Plusz jártam különtanárhoz, aki kijavította a leveleimet, illetve a szóbeli részét vele együtt csináltam.

2016. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!