Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak ilyen magas szinten...

Vannak ilyen magas szinten még újat "mutató" könyvek?

Figyelt kérdés
Néhány nyelvvizsga esetén létezik akkreditálható C2 szint.(pl. cambridge) Én igazából nem látok a C1-C2 között szinte semmi különbséget,főleg szóbeli részen. Léteznek olyan könyvek,amik már erre az anyanyelvi szintre vannak fejlesztve? Vagy teljesen megfelel a C1 anyag és a rengeteg olvasás,gyakorlás,stb? Ugyanis szerintem ez már tipikusan az a szint,amihez a sok-sok éves gyakorlat a fontos.

2016. jan. 4. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Állítólag ez ilyen, persze C2-n tényleg már tudni kell.

2016. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondstban csak majdnem van igazad, mert némi tudatos elemzés akkor sem árt.

Amúgy tőlem másfél méterre van vagy 6 fajta CPE felkészítő könyv az elmúlt 20 évből, szerintem mindegyikben van olyan, ami nincs benne a magyar felsőfokúra felkészítőkben, de lehet, hogy tévedek.

2016. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg címeket tudnál mondani?
2016. jan. 5. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Kenny: Proficiency Passkey

Gude-Duckworth: Proficiency Masterclass

Harrison: Proficiency Testbuilder

Jones: Progress to Proficiency

Archer-Nolan-Wood: English for Cambridge Proficiency

Naylor-Hagger: Paths to Proficiency

Bywater: Proficiency Course in English


Bywater, Gude-Duckworth, Harrison, Jones megvan pdf-ben is, ha gondolod, elküldöm.

2016. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!