Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Magas kalóriatartalmú egészség...

Magas kalóriatartalmú egészséges ételek léteznek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik, amit most kérdezek, de mivel ahhoz, hogy az ember effektíven fogyjon és még izomtömeget is tudjon építeni valamilyen szinten, elengedhetetlen, hogy nagyon sokat egyen. Kiszámoltam a metabolikus mutatómat, és valami 3300kcal/napra jött ki. Nem tudom, hogyan oldhatnám meg, hogy annyit egyek. Esetleg valami ötlet? Előre is köszönöm!

2013. dec. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
de mivel nem létezik olyan hogy fogyjál meg izomtömeget növelj...
2013. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne hülyítsd a tested,ne akarj egyszerre mindent.

Ha fogyni akarsz, akkor mozogj/fuss sokat.sőt állandóan pörögj,,és egyél alacsony kalóriát,fogyassz sok-sok vizet .


Ha építeni akarsz (izmot),egyél bő fehérje dúsan,(a szénhidrátot ésszel fogyaszd),és rövid idejű de nehéz terhű gyakorlatokat tarts naponta más-más izmot megterhelve.

Ez az típusú terhelés növekedésre készteti az izmokat,de figyelj a sérülés lehetőségére,ezért mindig be kell melegíteni.

2013. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fogyás és az izomtömeg-növelés egyszerre nem megy. Alapesetben a diéta és a tömegnövelés koncepcionálisan nem tér el egymástól,csak más a makrotápanyagok mennyisége.Nyilván tömegelés alatt megengedhető némi lazaság... Valójában meg kell tanulnod mennyiségben enni ill. ha nagyon nem megy akkor jöhet szóba valamilyen tömegnövelő.
2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogyás és izmosodás GABONAEVŐKNÉL nem megy egyszerre. Az emberek többsége olyan szinten beszűkült látókörű, hogy ha 6000 évig rugdosnád felfelé, akkor sem tudna elég magara kerülni.. ahhoz, hogy túl lásson a szénhidrátevésen.


Merthogy aki zsírt eszik (itt a magas kalória tartalmú, egészséges tápanyag) az tud egyszerre fogyni és izomszövetet is építeni. Az emberi test képes erre, nincs ellentmondás ha egyszer megértjük, hogy fogyás = kalóriadeficit állítás nem egyetemes igazság. Fogyás = királyság = zsírfogyasztás. Ez a komoly egyenlet, ami normálisan hagyja működni a szervezetünket.

2013. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2-es, tomegeleskor a sok feherje mellett sok cht is kell enni..minimum 3 g/kg
2013. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell 3g / ttkg szénhidrát.. az csak egy kényelmes de egészségtelen mód. Lehet máshogy is izmosodni, egészségesebben.
2013. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dr filippo ongaro ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy izmosodj és csökkentsd a testzsír%odat.
2013. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. :/ Én azt kérdeztem, hogy vannak-e olyan ételek, amelyek nem hizlalnak túlzottan, de magas a kalóriatartalmuk. Ha nincs, az sem baj. Azt tudom, hogy mi a különbség a tömegnövelés és zsírégetés között. Csak arra az egy kérdésre szeretnék választ kapni. :)
2013. dec. 27. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsír. Ezen mit nem értettél?
2013. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!