Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az alábbi szöveg?...

Mit jelent az alábbi szöveg? Én megpróbáltam lefordítani, viszont nem vagyok biztos benne, hogy mennyire jó. :D

Figyelt kérdés
Le tournoi du Grand Chelem le plus récent. Les internationaux de France, appelés plus tard Roland-Garros, naissent en 1925 .Cette année-là , le championnat de France de tennis s'ouvre aux joueurs et aux joueuses étrangers. Ils prennent place à Roland-Garros et adoptent tout de suite le nom du stade. En 1946 , à la surprise générale , c'est un Francais , Maurice Bernard , qui est vainqueur en simple et en double. Mais cette victoire reste une exception par rapport à la domination américaine. Jusqu'en 1955 , les États-Unis collectionnent les titres en simple comme en double .En 1968 , le tennis est en révolution. Il se professionnalise . Roland -Garros devient le premier tournoi du Grand Chelem à souvrir à la fois aux professionnels et aux amateurs (open). Au fil des anéées ,Roland -Garros est devenu le tournoi le plus prestigieux sur terre battue.
2016. jan. 17. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd le a saját fordításodat, kijavítom.

Azt hiszem, ezt már felajánlottam egyszer.

2016. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha fel is ajánlottad, akkor nem nekem. De ne haragudj nem láttam. Előre is köszönöm ha kijavítod :)

A Grand Slam torna leggyakoribb a francia válogatott, későbbi nevén, Roland Garros, 1925-ös születésű. Ebben az évben Franciaország bajnokságot rendezett a francia és a külföldi játékosok számára. Úgy került sor a Roland Garrosra, hogy a nevét haladéktalanul el kellett fogadni, mindenki meglepetésére, egy francia játékos Maurice Bernard nyerte meg a versenyt mint egyéniben, mint párosban. Azonban ez az év kivétel a többihez képest, mivel amerikai dominancia volt. 1955-ig az Egyesült Államok nyerték meg az egyéni és a páros címeket. 1968 a tenisz egy forradalmat robbantott ki. Egyre professzionálisabb lesz. A Grand Chelem a Roland-Garros első tornájává vált, ahol szakemberek és amatőrök is részt vehettek. Az évek során, a Ronald-Garros lett a legrangosabb verseny a földön.

2016. jan. 19. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!