Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná nekem fordítani...

Valaki letudná nekem fordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Sajnos a forditók valamiért nagyon rosszul fordítják .Létszives segítsetek nekem. A szöveg a következő:(Bocsi,ha rossz a helyes írás)

I dont know if this is wrong because someone else is telling me that it's wrong but I feel this so let me just like. Try my best not to let this happen again.We weren't neccessarily put in the best position to make the best decisions,You can't be hard on your selffor these were the cards that you were given so you have to understand thet these like. That's not who you are.You are trying to be the best you can be but that's all you can do.If you don't give it all you got , You are only cheating yourself.Give it all you got ,but if it ands up happening it ends up happening That's what it's that's what's happening with me.It's like god I'm giving it all I got somtimes I'm weak'm gonna do it,and it's like i'm not giving myself grace.I'm just like understanding that's just how it is



2016. jan. 14. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

"sajnos a forditók valamiért nagyon rosszul fordítják ."


a számítógépek jelenleg csak utánozni tudják az asszociatív gondolkodást de valójában nem képesekre így fordítani sem tudhatnak rendesen

2016. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!