Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki ért a telc levél pontozásához?

Ki ért a telc levél pontozásához?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam a B2 telc vizsgát es szerintem egész jó lett.Egyedül a levél miatt félek,mert nem volt megadva címzésnek semmi (de a hírdetésben volt egy weboldal cím) ezért email címekez írtam a címzéshez.Nagyon sok időt tököltem vele,és nem akartam,hogy a tartalomból menjen vele az idő.(egyébként panaszlevel volt) A szempontok:miert vetted meg az eszközt.,mi a baj vele., milyen megoldást várok el a gyártócégtől.

Kb 170 szó lett.

Mennyit vonhatnak le a címzés miatt?

Illetve a a feladat baby niece-t írt,sajnos én kevertem a nephew-el.Azt hittem,hogy a niece az unokahúg.A levélben egyszer egy tárgyas esetben írtam her-t him helyett.De csak egyetlen egyszer említettem meg így a babát. Ez mekkora híba? Így ugye nég van egy 65-70%-os levelem



2016. jan. 18. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A niece az unokahúg. Így aztán her. És nem nagy hiba az ilyesmi. A címzés nem érdekes, nyugodtan lehet e-mail, mért ne?
2016. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,utólag rájöttem Csakmert elvileg ez azt jelenti,hogy nem ertettem meg a feladatot.De egyébkent a level szenpontokat szépen összefoglalva beleírtam.Remélem igazad lesz :)
2016. jan. 18. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A feladat megértédse szempontjából nem számít, hogy valaki fiú vagy lány.
2016. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!