Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik a középiskolai...

Hogyan zajlik a középiskolai angol szóbeli?

Figyelt kérdés

Aki volt már elmesélné hogy milyen volt?

Milyen ruhába mentetek? Gondolom ide már fekete-fehérbe kéne menni. Tételeket húztatok vagy ők döntötték el hogy mit kérdeznek? Meddig tartott a felvételi?

Én 1 hónap múlva szóbelizek és eléggé parázok :/


2016. jan. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen kell fekete feher csak szimplan kicsit csinosabban, szoval ne farmer meg szakadt polo. En vastag (teli) sotetbarna terdigero szoknyaban mentem, fekete leggingsben, meg egy kremszinu ingben ,plusz csizmaban. Csak latszodjon, hogy nem csak ugy beestel ide :) Amugy huzni kell tetelt, nekem olyan volt, hogy 5 szot kellett korbeirnom nehany mondatban, 3keprol kellett beszelnem mik vannak rajta kulon kulon, osszehasonlitani meg a kozlekesdeshez kapcsolodtak a kepek es akkor arrol kellett beszelnem hoGy en hogyan megyek iskolaba, !ibel utazom szivesen. Meg eg, tema volt amirol beszelni kellett, nekem az idojaras volt:milyen a mai idpjaras, mit gondolok rola, miket viselunk ilyenkor, milyen az en kedvenc idojarasom, ilyenkor mit lehet csinalni kint a szabadban stb. Nem nehez, meg elegge altalanos temakrol van bennuk szo, amennyire tudom masnak is ilyenek voltak, hogy oltozkodes, utazas, iskola, kajalasi szokasok stb. Meg az elejen van par bemelegites amikor kerdeztek hogyan vagyok, izgulok-e, miert szeretnek ide jonni, hova jarok most, elmeletileg ezt nem pontozzak meg csak ilyen rahangoldo.
2016. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 15 perc korul volt az egesz, volaki gyorsabban vegzett volt aki meg nagyon nagyon sokat beszelt vagy eppen ugy kellett kihuzkodni a valaszokat belole, ugyhogy eleg valtozo, de min. 10 max 20 perc atlagban. Nem a legjobb ha valaki nagyon nagyon sokat beszel, mert akkor az mar gyakran korites, masrol is beszel hogy ugy tunjon tudja. Ha szorosan kapcsolodik a temahoz meg okes, de gyakran nagyon elternek mar a targytol, akkor az nem a legjobb, mert akkor mar latszik hogy annyira nem megy a tema es inkabb nagyon probalod olyanra terelni a szot ami megy. Nekem anno folyton azt mondtak a tanarok hogy ilyet lehet, hogy ha kapcsolodik masrol beszelj, de van kozepiskola tanar ismerosom es o mondta, hogy ha nagyon latszik hogy terelni probalsz az nem jo, max. par mindatot fuzz bele ami kicsit elter a targytol, de ne eroltess belole monologot ha mar nem kapcsoldik a temahoz. Amugy olyasmi szavakat kellett korbeirni, hogy szinhaz, fogorvos egy ket mondtban, hogy az akkor hely ahol ez meh ez tortenik, gogorvosnal ki dolgozik stb, de ez asszem nem annyira jellsmzo feladat, mert masik iskolaba jelentkezoktol nem hallottam hogy ilyet csinaltak volna,csak hogy tudd, hogy neha betesznek egy ket ilyen masfajta feladatot mint amilyeneket gyakorltatnak a suliban a szobelore.
2016. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs a sok hibaert, nem szoktam telefonrol monologokat irni :)
2016. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!