Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Társalkodó nyelvvizsgáról...

Társalkodó nyelvvizsgáról vélemények?

Figyelt kérdés

Aki már volt milyennek találta?

Èn majd angol közèpfokúra szeretnèk menni.



2016. jan. 25. 10:47
 1/7 anonim válasza:
Akreditált,viszont nem sokat érsz vele
2016. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miért nem érnék sokat vele? ugyanolyan nyelvvizsga, ugyan

gy számítják mint bármelyik másikat magyarországon..

2016. jan. 25. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, lényeg,hogy megelegyen
2016. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia

En most voltam marciusban...elsore sikerult pedig semmit sem tanultam de hozzateszem a munkahoz angol kell! Az irasbeli jo viszont szobelitne ott tedd le... Extrem lepontoztak.... 28 emberbol 28 pont volt a mac az 50bol melyet 3 ember ert el( koztuk en is) ez igazsagtalan volt es az is h mindenki egytol egyig 3 atnkapott kiejtesre holott tudom h jo a kiejtesem. Jobb volt munt a vizsgaztatie...szoval szobelire neeee de az irasbeli konnyu

2016. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is elmentem most márciusban. Írásbelim átmentem, de a levelemet jól lepontozták. A szóbelin viszont megbuktam, és minket is ugyanúgy lepontoztak mint nálad. Mindenki kb ilyen 25-30 pontokat kapott. Szigorúak, pedig azt hittem a társalkodó könnyebb. De szerintem a következőt is itt fogom megpróbálni. Legalább már tudom milyen. Te hol vizsgáztál?
2016. ápr. 8. 21:02
 6/7 anonim válasza:
Pesten voltatok?
2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Győrben. De legalább megnyugtat egy kicsit hogy mindenkit így lepontoztak:D Azt hittem csak nálunk ilyen szemetek.
2016. ápr. 9. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!