Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 év angol tanulás kihagyása...

5 év angol tanulás kihagyása után középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Hogy álljak neki? Középiskolai tankönyvekkel kezdjem? Pénzem nincs tanfolyamra, esetleg heti 1 óra magántanárt meg tudnék fizetni. Munka mellet kell ezt megoldanom.

2016. febr. 1. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a formában elég hiányos a kérdés. Attól függ milyen szinten voltál 5 éve és ebből mennyit felejtettél. Keress rá angol szintfelmérő tesztre elég sok helyen van, különösképp nyelviskolák honlapján. Azok kitöltésével kaphatsz egy kis támpontot hogy nagyjából milyen szinten vagy, miket kéne átnézni, honnan kéne folytatni a tanulást.
2016. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Középiskolában 4-es voltam, érettségim 5-ös lett. Összeszedem magam és neki állok.
2016. febr. 1. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 5-ösre érettségiztél akkor nem állhattál már messze a nyelvvizsga szinttől. Persze 5 év sok idő, de ismételni könnyebb mint ha újra kéne tanulni mindent. Szerintem ha nekiállsz rendesen még idén mehet egy előkészítő aztán a nyelvvizsga. Oxford angol nyelvtan című munkafüzetet bátran tudom ajánlani, kb 4-5 ezer Ft körül van de megéri, és jól át tudsz vele ismételni mindent.
2016. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2016. febr. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!