Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha teszek középfokú angol...

Ha teszek középfokú angol nyv-át attól még tudok angolból érettségizni ugye?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel elég jó vagyok angolból rákészülnék kicsit, letennék egy angol közepet és lenne +28 pontom érettségin és mellette még érettségizhetnék angolból (szintén közép mert matek, info emeltem lesz) ami valószínűleg szintén jól sikerülne és csak nyugtassatok meg, hogy ez a kettő nem zárja ki egymást ugye? :D szóval attól, hogy van nyelvvizsgám még tudok érettségizni és mindkettőt beszámítják.

2016. jan. 31. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni, hogy az olyan nagytudásúak, mint te, hogy a franca nem rendelkeznek a megfelelő információkkal...


Azért, mert nyelvvizsgád van, nem ment fel az alól, hogy nyelvből érettségizz, szóval nemcsak, hogy szabad, kell is érettségizned (persze, másik nyelvből is érettségizhetsz).

2016. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt, persze csak azert mert jo vagyok angolbol leoltani hogy miert nem tudom ezt ha ilyen "nagytudasu" vagyok egy szep dolog...


Legalabb erdekel es megkerdezem nem szarok bele :) meg1x koszi

2016. febr. 1. 09:48
 3/4 anonim válasza:
Igen, tudsz érettségizni, de ha matek és info emelted lesz, nem az angol érettségit fogják beszámítani. ÉS ha két emelt érettségit teszel, a nyelvvizsga pont nem fog beszámítani, mert a max többletpont az 100, vagyis jelen esetben a két emeltért kapott 50-50 pont. Ettől függetlenül nagyon jó ha még most megcsinálod, mert a diplomához meg kell, addig meg sokat felejt az ember.
2016. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én igazából ezt arra értettem, hogyha ilyen terveid vannak, akkor valószínűleg egy színvonalas iskolába jársz, és nem értem, hogy ezeket hogy nem mondják el nektek.


Egyáltalán nem ellened irányult, bocsi.

2016. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!