Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angolban mennyire szokták...

Az angolban mennyire szokták használni a "hence" szót?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Könyvekben találkoztam már vele sokszor, élő beszédben nem igazán. Tehát lényegében használhatod, nem számít elavultnak.
2016. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az angolok hasznaljak, es aki ott tanult angolul az is, amerikai/kanadaitol meg nem hallottam soha, ott a "therefore" meg az "accordingly" megy szinte kizarolag.
2016. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én konkrétan Donald Trump könyvében is találkoztam vele többször, tudtommal ő büszke amerikai.
2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írországban élek, mikor kiköltöztem, akkor hallottam ezt a szót először, amit elég cikinek tartok, tekintve, hogy felsőfokú nyelvvizsgám volt angolból. Itt ír és brit ügyfelekkel foglalkozom, és elég gyakran használják, főleg írásban.
2016. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 09:40


Te ne talalkoztal volna vele?:)

2016. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szokták használni jócskán.
2016. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma 14:03:


Ezt nem igazán értem.

2016. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pont annyira amennyire magyarban :)
2016. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsáss meg a felettem lévő választ a húgom küldte
2016. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!