Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC levélírás - hány szempont...

TELC levélírás - hány szempontot kell beleírni a levélbe?

Figyelt kérdés
A leírásban benne van, hogy legalább 2 szempontot írjunk bele + egy saját ötletet. De úgy is elfogadják, ha több megadott szempontról írok és saját nincs benne?
2016. febr. 6. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírás azt mondja, hogy legalább 2 szempont + egy saját ötlet. Ha lehetséges lenne az a verizó amit te mondasz, oda lenne írva, hogy az egyéni ötlet kiváltásához több megadott szempont figyelembevétele is szükséges.

(Én is TELC-en voltam)

2016. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy próbafeladatsort, ott van rajta az instrukció. NÉGY szempontot adnak meg,

a) ezek közül VAGY HÁRMAT választasz

b) VAGY KETTŐT + EGY SAJÁTOT


Tehát igen, ha az általuk megadott szempontok közül legalább hármat figyelembe veszel, akkor elfogadják. De szerintem jó benyomást keltesz, ha sajátot is írsz, ez a kreativitás jele.

Szerintem menj végig az ő szempontjaikon, akkor tuti nem köthetnek bele, és ha még nincs meg a minimum terjedelem, akkor csapj hozzá valami saját ötletet.

2016. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!