Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anglisztika szakosok! Az...

Anglisztika szakosok! Az English Yardstick Exam tényleg annyira kemény, mint ahogy állítják?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok Debrecenben, rövidesen lezárul a vizsgaidőszak. Azt hallottam, hogy első év végén mindenkinek kötelező letennie az EYE vizsgát, nincs több forduló. Ha valakinek nem sikerül, annak fel kell függesztenie az egyetemi tanulmányait, hiába szerezte meg az elégséges, vagy akár a közepes osztályzatot a többi kollokviumból.


Afelől szeretnék érdeklődni, ogy átlagosan mennyi idő a vizsga? Milyen feladatokat fognak adni? Olvasott szöveg értése, nyelvhelyesség, hallott szöveg értése, fogalmazás? Sokan ki szoktak hullani a rostán, amikor erre a megmérettetésre kerül sor?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2016. febr. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan kemény, gyakorlatilag mindenki átmegy rajta.
2016. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg, ezen az un. alapvizsgán nem szórják meg a népet. Inkább kényesztetik őket.
2016. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát!
2016. febr. 19. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy felsőfokú nyelvvizsgának felel meg. Úgyhogy nem kellene gondot okoznia egy anglisztika szakosnak.
2016. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
EYE? én csak alapvizsga néven ismerem, ha arról van szó, és nálunk pl. a fél társaság bukott rajta(Károli). utolsó válaszadóról meg az jutott eszembe, hogy valahol nemrég olvastam, hogy b2-nek(középfoknak) felel meg amin jót nevettem. :D
2016. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagyis pontosítanám, nem magán az alapvizsgán buktak ennyien, bár ott is sokan, hanem már a beugrón sem jutottak át sokan.
2016. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
illetve még annyi, hogy nálunk 4x is meg lehet próbálni.
2016. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!