Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol Cambridge...

Kérdező4544 kérdése:

Középfokú angol Cambridge nyelvvizsgára felkészítő kurzus Szegeden?

Figyelt kérdés
Sziasztok, végig böngésztem a szegedi nyelviskolák honlapjait, de valami hihetetlen eltökélt módon rakják tele az összeset reklámokkal és irreleváns információkkal. Ezen az oldalon is rákerestem, de rengeteg találatot dobott ki. Meg tudná valaki mondani, hogy melyik nyelviskolában készítik fel az embert Cambridge középfokú angol nyelvvizsgára?

2016. febr. 8. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Szeged nagyságú városban nem jön össze mindig egy tanfolyamra való, ezért nem hirdetik. De ha felhívod mindegyiket, biztosan van, aki vállal ilyent. Nyilván drágább egyénileg, de hát ha ez van csak. Minden normális angol tanár fel tud készíteni Cambridge vizsgára. A neten meg vélhetőleg elég gyakorló anyagot találsz ahhoz, hogy ellenőrizzed magadat.
2016. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha nem marad más lehetőség akkor valóban ezt kell csinálnom.
2016. febr. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!