Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Országos Angol Nyelvi Verseny?

Országos Angol Nyelvi Verseny?

Figyelt kérdés

A neten nem találtam róla semmit.

Szóval. Gimis vagyok, végzős, még nincs nyelvvizsgám. Lesz feb. 19.-én egy országos nyelvi verseny. Bár nem vagyok biztos benne, hogy ez a neve pontosan. Viszont azt tudom, hogy több nyelv közül lehetett választani (tehát nem csak angol nyelvi verseny). A neten nem találok róla semmit, max felsősök részére. Azt tudom, hogy ugye külön szinten indulnak azok, akiknek van ilyen vagy olyan nyelvvizsgájuk. Talán még az osztályok is külön indulnak.


Amire kíváncsi lennék, hogy az első hány kap plusz pontot a felvételijére? És mennyi plusz pontot? Azt is tudom, hogy több fordulós. Az első forduló írásbeli (szövegértés és esszéírás), a második forduló már szóbeli (is). Az első hány jut tovább a második fordulóba? Gondolom minél előrébbi helyezetet érsz el, annál több plusz pontot kapsz. Ha a legutolsó helyezetet éred el (amiért még kapsz pontot), az hány pont?



2016. febr. 8. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!