Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az egész angol nyelvtan?

Ez az egész angol nyelvtan?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ahhoz hogy jól tudjak angolul(meg bármely másik nyelven) tanulás ÉS gyakorlás kell.

Ezt felfogtam, nem várok ilyen válaszokat.

Annyira lennék csak kíváncsi hogy ez az egész angol nyelvtan?

[link]

Jó pl: nincs benne a "have to" meg az ilyenek, de ez egy jó alapot adhat nem?



2016. febr. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak az alapok.
2016. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

This evening I am going to the cinema- Peter told me that he was going to Peter says. (Ma este moziba fogok the cinema that evening. (Péter azt menni – mondja Péter.) mondta, hogy este moziba megy.)


Biztosan csúnya dolog tőlem, hogy kifigurázom, hiszen lehet, hogy ez az egyetlen gikszer van az anyagban, és én sem vagyok tökéletes. :)

2016. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy English Grammar in Use-t. tökéletes, minden benne van, és egy életre gyártják :)
2016. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!