Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintűhöz és/vagy...

Angol emelt szintűhöz és/vagy felsőfokú nyelvvizsgához tanulótársat keresek?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek, aki mostanában (idén) készül ezekre, és szeretne gyakorolni, levelezésben, szóbeli beszélgetésben, új szavak gyakorlásában, esetleg nyelvtan átbeszélésében, stb. Én is izgulok, nem vagyok király, de nagyon jó eredményt szeretnék elérni, és ehhez gyakorolnom kéne. Túl akarok lendülni azon, hogy félek megnyilvánulni angolul. Aki szintén így áll hozzá, szorgalmas, és végig tanulná a köv. 3 hónapot becsülettel, az írjon! :)
2016. febr. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Barcsak lenne egy perc szabadidom... vagyis 3 honap. :D csak annyit tudok tenni, hogy sok sikert kivanok a vizsgahoz es ahhoz is, hogy talalj magadnak tanulopart! :)
2016. febr. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szabadidőm nekem is hétköznap este/éjjel van és hétvégén. 2 pici gyerek mellett tanulok :) Neked is sok sikert a terveidhez!
2016. febr. 14. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is emeltezni készülök. 90% felett kéne teljesítenem. Ha gondolod akkor írj! :)

2016. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!