Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL alapfok vagy TELC alapfok...

ECL alapfok vagy TELC alapfok a könnyebb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
TELC
2016. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Olvasgattam véleményeket, hogy talán a TELC a nehezebb, viszont kíváncsi lennék, hogy más hogy tapasztalta meg. :)

Mennyi lehet a rá fordított idő, hogy sikerüljön? A munkáltatóm jelentette be pénteken, hogy jó lenne, ha május végére meg lenne és akkor nem rúgna ki..pedig magához a munkához nem kell a nyelv.

megy a zöld pacsi.

2016. febr. 14. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
ECL-ből a magnó szívás.
2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert rossz a magnójuk. Torzít.
2016. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen könyvet szerezzek be? Napi egy órát tudok rá szánni, ami magamtól menne, holnap pedig felhívok 1-2 tanárt, hogy vállalnának -e.


Szókincs vagy nyelvtan a lényegesebb TELC-nél? Mert ha jól néztem most, van egy csomó igeidő, de inkább az egyszerű jelen, egyszerű múlt, egyszerű jövő és a folyamatos jelen-t kell...?! És még talán az IF-es mondatokat....?! Szomorú, hogy ma már az számít intelligens embernek, akinek van minimum egy közép, de inkább felső fokú nyelvvizsgája! :(

2016. febr. 14. 16:10
 6/6 anonim válasza:

Szerintem TELC.Érdemes áttanulmányozni a neten fent lévő leírásokat a vizsgáról.

Van egy olyan szolgáltatásuk, hogy havi pár ezer forintért hozzáférhetünk egy feladatbankhoz. Úgy célzottan a nyelvvizsgára tudunk készülni.

Hajrá!

2016. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!