Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt: nyelvhelyesség...

Angol emelt: nyelvhelyesség 3. feladat eredményét hogyan javítsam fel?

Figyelt kérdés
Nem megy ez a "kreáljunk" új szót a zárójelben levő szóból. Nagyon nem megy. Mit tehetek, hogy jobb legyek ebben? Max.-hoz közeli eredményre van szükségem a továbbtanuláshoz és most fele megy ennek a feladatnak. Miből gyakorolhatnék a meglevő feladatsorokon kívül?
2016. febr. 18. 00:34
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én leírtam netről a word formationt, ha beírod kiadja a képzések szabályát, nekem hétről hétre egyre jobban sikerülnek.
2016. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia! te hogyan készülsz emelt angolra? ha volna 1-2 tipped azt megköszönném
2016. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia :) Nos, a szóbelire az 1000 kérdés 1000 válaszból tanulok (felsőfokú), és 3 partnerem van italki.com-on és lang-8.com-on. Natív angolok, egy brit és két amerikai.

A régi feladatlapokat végig fogom csinálni, de alapvetően nincs gondom az írásbelivel, csak ezzel az egy típussal, ez iszonyúan nem ment. Nem tudatosan töltögettem eddig, inkább "füllel", de most utána fogok olvasni a szabályoknak, köszi a tippet.


Amúgy, ha nincs kivel gyakorolnod, írj nyugodtan, és akkor gyakorolhatunk együtt is akár :)


Sok sikert neked is! Ha addig nem felejtesz el, majd írd meg, hogy sikerült! :)

2016. febr. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!