Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudom úgy tenni az angol...

Letudom úgy tenni az angol középfokút ha amerikai angol akcentusom van?

Figyelt kérdés
PL. hogy kivágnának-e szóbeliről ha a can-t "ken"-nek ejteném ki meg ilyesmik.
2016. febr. 18. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikerülne. Ez részletkérdés.
2016. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt még értékelik is, hogy legalább van valamilyen akcentusod.
2016. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon túlmisztifikáljátok ezt a brit akcentus-amerikai akcentus dolgot.


Elárulom, hogy neked valószínűleg se brit, se amerikai akcentusod nincs, csak magyar. A KIEJTÉSED lehet brites vagy amerikaias, senkit nem érdekel. Sem a vizsgákon, sem később, munkavállalásnál.

2016. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád? Én is itt csináltam nyelvvizsgát, viszont Amerikában születtem, ott is nőttem fel, és 16 évesen kerültem ide. Gonna, wanna, whatcha, ain't, kinda dolgokért sem szólnak, vagyis nem tudom, az én esetemben tudták hogy amerikai vagyok, viszont tudtam a vizsgáztatókat húzni, mert amint elkezdtem szlengelni, csak pislogtak, toltam néhány kacifántos mondatot olyan szavakkal amit csak az anyanyelviek ismernek, ott már csak mosolygás volt részükről. Visszatérve az akcentusra, ők tanárok, mégis totál lejön hogy nem anyanyelviek
2016. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meiner Meinung nach: "amerikai angol akcentusom van" = valami erotikus Hunglish kiejtésem van

(erotikus=b.assza az ember fülét)

2016. febr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!