Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt most DExam írásbeli...

Aki volt most DExam írásbeli nyelvvizsgán. Kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jól :(
2016. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neked?
2016. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
milyen feladatok voltak ha megkérdezhetem?
2016. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szokásos, szövegértés, szövegből kellett rövid válaszokat adni, szövegrészeket visszahelyettesíteni meg két levél. Ja és még volt igaz hamis is.
2016. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
köszi utolsó, igen azt tudom, én fogalmaztam rosszul. mik voltak a témákat akartam kérdezni:-)
2016. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74% :) vegyétek meg az írásbelire felkészítő könyvet, rengeteget segít
2016. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem 72% lett.:)

Gratulálok akinek meglett, akinek meg nem az ne búslakodjon. Elsőnek én is megbuktam, 2 ponton ment el, de másodjára most sikerült :)

2016. febr. 19. 20:54
 8/14 anonim ***** válasza:
A diakjaimnak 1 kivetellel mindnek sikerult. uj konyv jelent meg a kozepfokhoz.
2016. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
írásbeli meglett 66% a szóbelin pedig 1 pont kellene (29 pontom lett) érdemes felülvizsgálatot kérnem?
2016. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki!

Gratula annak, akinek sikerült és kitartás annak, akinek nem! Lenne egy-két kérdésem, ha nem bánjátok. Én Áprilisban szeretnék menni DExam-re (közép). Saját bevallásom szerint, én a világ legtehetségtelenebb nyelvtanulója vagyok. 10 éve tanulok angolul, 1 évet kint éltem, de még mindig nem beszélek. Most nagyon fontos lenne, hogy sikerüljön, mert meglenne a diplomám és a felvételim is egyszerre. Mit gondoltok, ha az Into Europe könyv feladatai jól mennek, van esélyem? A szövegértés nekem kifejezetten könnyű a könyvből, olvasva, hallásra is. Levél írást még gyakorolnom kell, mert a szövegalkotás nehezen megy. A szóbeliről még nincsenek elképzeléseim, tényleg nem merek megszólalni. Mit gondoltok, így legalább az írásbeli összejöhet? A másik, hogy hogy-hogy már tudjátok is az eredményt? Az nem később szokott kiderülni? Köszönöm a választ, ha valaki időt szán rám és elnézést, hogy ide pofátlankodtam. Még egyszer gratula!

2016. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!