Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexamos feladatsorokat keresek...

Dexamos feladatsorokat keresek! Van valakinek?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki küldeni dexamos angol nyelvizsga feladatsorokat?

közép, felső is jöhet

neten csak a hivatalos oldalukon találtam párat

meg egy könyvet, de abból is csak a 2008-as közép van meg

ha esetlen vki eltudná küldeni a többit nagyon hálás lennék :)

azt mondják hasonlít az érettségihez, az jó ha érettségi feladatokat oldok meg?

más hogy készül fel?


2016. febr. 19. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nincs meghirdetve hivatalos DExam-feladatsor sehol, csak a honlapon egy-egy típus, illetve egyetlen könyv van, amit a vizgsaközpont adott ki.

Szerintem ne érettségifeladatokat csinálj, mert azok könnyebbek a B2-es szintnél, inkább az Into Europe könyvből készülj, internetről letölthető. Az abban található feladatok hasonlítanak leginkább a DExamos feladatokra. Én is ebből készültem, kiválogattam azokat a feladattípusokat, melyek DExamon előfordulhatnak, és ezek közül is inkább a B2 és C1 szintűekre koncentrálódtam. Az íráskészséget pedig gyakorold a "successful writing proficiency" c. könyvből, ez is letölthető. Válogasd ki azokat a levéltípusokat, amik előfordulhatnak nyelvvizsgán, és tanulmányozd a mintaleveleket, akár tanulj is meg pár mintamondatot, amit egy-egy levéltípusnál felhasználhatsz.

Én ezekből a könyvekből készültem és gyerekjátéknak éreztem az egészet, amikor a feladatlap felett ültem. :D

Eredményes felkészülést kívánok!

2016. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Engem is az into Europe könyvvel készített nyelvvizsgára a tanárom, és olyan típusú feladatok voltak.
2016. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!