Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek valami tapasztal...

Van valakinek valami tapasztalata az ECL (angol) nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Februárban megyek, az egyik barátom anyukája (angoltanár) ajánlotta, viszont személyes visszajelzést még nem nagyon kaptam róla. Azért mertem így bevállalni, mert a fiát is oda küldi, de most így a vizsga közeledtével szeretnék teljesen megbizonyosodni róla, hogy nem vállaltam valami őrültséget.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 27. 18:57
 1/7 anonim válasza:
100%
szia :) én is februárban megyek! az ecl nekem nagyon tetszett, rendes vizsgáztatók, viszonylag kevés vizsgázó, ami jó, mert nem zavaró. kicsit volt csúszás a szóbelin, de nem volt vészes. sok sikert!
2016. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ajánlom!! Nekem B2-es angol nyelvvizsgám van, most a C1-re gyúrok. Ha kérdésed van szívesen válaszolok. :)
2016. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kettes! A szóbeli mennyire volt hangsúlyos az írásbelihez képest? (Előbbitől jobban tartok.) Nézegettem a vizsgamenetet, meg a mintákat... Van valami, amire különösen kéne figyelnem? Bármilyen tanács jöhet, megköszönöm.:D

2016. jan. 27. 20:59
 4/7 Ivett néni válasza:
76%
szia! Az írásbeli és a szóbeli rész külön külön 100%-ot ér, és 60%-tól van meg mindkét rész. Ezért lehet, hogy csak az egyik sikerül. A komplex vizsga csak akkor sikeres, ha mindkét részből eléred a 60%-ot. Én mindig azt szoktam mondani a nyelvvizsgára készülőknek, hogy ha tudnak kérdezni a párjuktól, akkor könnyen átveszik a beszélgetés irányítását, tehát pl. a kommunikációs érték magas lehet (persze nem gátlástalan módon:). [link] itt találni a részletes vizsgaleírást is. A szóbelin több szempontot is értékelnek, ilyen a kommunikációs érték, a folyékonyság, nyelvhelyesség, szókincs. Ezek adják ki a 100%-ot. Sok sikert!
2016. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, ne haragudj, hogy csak most írok :/


Szóbelitől ne félj egyáltalán, a témák nagyon jók, hiszen a mindennapi életből származnak. Nekem jól jött ki, mert osztálytársammal mentünk közösen (tudod, TE is megválaszthatod a párod) így mi már előre az össze témát kétszer oda-vissza átbeszéltük. De egyébként a vizsgabiztos is jófej volt, néha belekérdezett ő is mikor stressztől egy picit blokkoltunk.

A hallgatás is jó volt, nem volt zajos, érthető beszéd volt.

Sok sikert! :)

2016. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én is párral megyek, úgyhogy jó hír, hogy lehet választani.:D Most egy picit megnyugodtam, de ott majd biztos előjön a vizsgadrukk. Szerencsére egy nap letudom az egészet.
2016. febr. 1. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ECL-n voltam. Nekem tetszett, szerintem a C1-et ECL-n rakom majd.
2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!