Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam írásbeli fellebbezés...

Dexam írásbeli fellebbezés érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég voltam Dexamos írásbeli vizsgám és minden részeredmény megvan, csak az össz 60% nincs meg. 2 pont hiányozna ahhoz, hogy meglegyen.

Az első levelem jó lett a másodiknál viszont szerintem elég kevés pontot adtak. Nyelvtanra és szókincsre is, holott semmivel nem írtam szegényesebb szókinccsel, mint az előzőnél, terjedelemre is megvolt és mindenről írtam ami kikötés volt. Ezért nem értem arra miért nem tudtak 2-vel több pontot adni. Szerintetek megéri fellebbezni, vagy úgysem adják meg azt a két pontot?



2016. febr. 19. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem pont a Dexamnál, de sok más nyelvvizsga központnál láttam már fellebbezési kérelmet, diákjaim adták be, és soha senkinek nem fogadták el. Tehetsz egy próbát, de ne fűzz hozzá reményeket.
2016. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor két pontot a szókincs és a nyelvhelyességből nem lehet összeszedni? Nagyon kellene ez a nyelvvizsga. :(
2016. febr. 19. 12:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Általában nem adják meg, de meg lehet próbálni.
2016. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, 3870 Ft.
2016. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0.5 vagy 1 pontot NAGYON ritkán megadnak de kettőt biztos, hogy nem. Én is adtam már be fellebbezést 3 éve TELC olasz nyelvvizsgán, amikor 1 pont hiányzott és egy "kedves" válaszlevéllel elküldtek melegebb éghajlatra. Az olaszt utána eladtam és tavaly májusban elkezdtem angolozni és januárban elmentem dexamra, ami elsőre sikerült szerencsére. Ami nekem sokat segített, az az új írásbelire felkészítő könyvük. Ha esetleg nincs meg neked, szerintem érdemesebb azt megvenni mint fellebbezni.
2016. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*feladtam
2016. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szigoruak, nem adjak meg.
2016. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megvesz egy könyvet, attól még nem lesz nyelvvizsgája.
2016. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem a könyvtől lesz meg a nyelvvizsgája, hanem attól ha elolvassa, értelmezi és a vizsgán használja
2016. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(a belőle szerzett tudást)
2016. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!