Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt és hogyan...

Cheapskate kérdése:

Mennyi idő alatt és hogyan tudnék megtanulni finnül?

Figyelt kérdés
Weboldalra gondoltam, vagy esetleg videó is jó. Az sem baj ha angol nyelvű.

2016. febr. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Rövid idő alatt rosszul, hosszú idő alatt jól.
2016. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Helsinki egyetemnek van egy elég jó kezdő kis kurzusa, 10 fejezetből áll, azon belül több leckével, azt tudom ajánlani bemelegítésnek. Telefonos alkalmazás a Finn FUn Easy Learn ami rengeteg szót tud neked adni, viszont nincsenek benne mondatok vagy más, tehát nem tudod befoglalni mondatokban. A másik meg telefonra a Memrise, ahol belekezdhetsz a Suomen Mestariba akár, tök alapoktól, ami a legjobb finn tankönyv. Angolul lesz. Van egy olyan is, hogy Finnish, de azt az én telóm nem vitte pedig nagyon jó!

Aztán könyvtárakból is lehet ám profitálni, pl Országos Idegennyelvűből van finn társalgási könyv, meg több tankönyv is, van magyar is, de elég régi. A másik jó pedig a Kieli käyttöön, én abból tanulok, az nagyon jó szintén, de az tiszta finn, tanár nélkül nem értenéd szerintem :/ ha pesti/szegedi vagy olyan nagyvárosban laksz, ahol van az egyetemnek finn szakja, akkor próbáld be esetleg a harmadéves, MA-s diákokat, hogy baráti áron magánóra. Az lenne a leghasznosabb :)

2016. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, itt a link a helsingin yli cuccairól [link]
2016. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!