Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő a 0-ról középfokig...

Mennyi idő a 0-ról középfokig megtanulni finnül, úgyhogy sikerüljön egy nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Egyedül itthon, internet segítségével (+ skype-on beszélni finnekkel). Magyar tananyagot nem nagyon találtam online: vannak?
2013. okt. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég jó oldal és ingyen van. :)

[link]


Az h mennyi ideig tart eljutni középfokig, az szorgalom és akaraterő függő. A legjobb lenne persze egy tanfolyam, mert ott csak jobban rá van kényszerítve az ember a tanulásra, csak hát a pénz, meg nem egyszerű induló finn tanfolyamot találni.

Én is nagyon szeretnék finnül jól megtanulni, de sajnos marad nekem is az online tanulás, csak itt meg ugye nincs kivel beszélni, nincs kitől kérdezni vagy aki kijavítana.

2013. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónap és 3 év között ha elég rendszeresen foglalkozol a nyelvvel
2013. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S még valami. A ritka nyelvek nyelvvizsga követelménye szerényebb.
2013. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elkezdtem tanulni a nyelvet. :)
2013. okt. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!