Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Állásinterjú skypeon németül?

Állásinterjú skypeon németül?

Figyelt kérdés

Amikor jelentkeztem a munkára azt írtam, hogy angolul jól beszélek és nyelvvizsgával is rendelkezem, illetve egy keveset tudok németül. Ez így is van, mert iskolában angolul tanultam és nem németül.

Kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e nekem segíteni ebben az "állásinterjúban"?

Hogyan kezdjem, nagyjából mit-hogy mondjak? :)

Azt még megjegyezném, hogy kétszer már dolgoztam azon a helyen és a régi titkárnő tudta, hogy velem nem nagyon lehet németül beszélni :D Ez nem is volt baj, mert alap egyszerű munkát végeztem, plusz a közvetlen főnököm beszélt angolul és jól elvoltam vele :D

Azonban azóta már más ül a helyén, más foglalkozik ezekkel a dolgokkal.

Pár hasznos tanács, vagy link, bárminek örülök. Kicsit ideges vagyok xD



2016. febr. 22. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ertem hogy mit varsz tolunk? Azt tudom tanacsolni hogy makogj legalabb valamit nemetul, ha nekifutsz egy nemet allasinterjunak. Hacsak nem jovo tavasszal van az interju, sok tudast nem tudsz addig mar magadra szedni.
2016. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szintén németül zajló állásinterjúra megyek, írj, ha gondolod
2016. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm is így volt, erősen beszélt angolul, felsőfokon, de kellett volna legalább egy német alapfok, hogy ne legyen zavarban. Aztán egy ismerősünk, aki tanár, mondta, hogy segít neki, és hozzá járt el heti 2x. Fél év alatt nagyon-nagyon sokat tanult, már egész megszerette a németet (mindig is utálta amúgy, csak a kényszer vitte bele). Azóta is mindig mondja, hogy miért nem kezdte előbb. :)))
2016. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!