Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B1-es szinttől melyik nyelvkön...

B1-es szinttől melyik nyelvkönyvet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Angolból B1-es szinten vagyok, régebben jobb voltam, de az utóbbi pár évben annyira komolyabban nem tudtam használni az angolt (nem nagyon volt kivel), most viszont ismét fejleszteni akarom a tudásomat, mivel a jövőben szeretnék majd kimenni Angliába dolgozni, ehhez meg ugye kell jó angol nyelvtudás. Szóval ki milyen nyelvkönyvet ajánlana B1-es szinttől? Nézegettem a PONS-ot, mert ahhoz ugye van CD, csak abból nem tudom melyik lenne már megfelelő számomra (kezdő vagy haladó). Fontos lenne, hogy legyen hozzá CD a kiejtések gyakorlása miatt.

2016. febr. 24. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyelvtanhoz az English Grammar in Use az jó választás, de nem elég, mellé eredeti angol könyveket kéne olvasnod, ha eredeti regények nehezek akkor keress rá a könnyített olvasmányokra, plusz nézz sorozatokat és filmeket angolul, ha kel lelöször felírattal majd anélkül.
2016. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ezt


[link]

2016. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!