Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy valaki Február 27-én...

Gyurgyikniki kérdése:

Megy valaki Február 27-én (holnap) telc angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, megy e még valaki, aki látogatja az oldalt. Hogy készültetek? Melyik vizsgahelyen fogtok vizsgázni?

2016. febr. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

én ma voltam Miskolcon, igaz németből

felkészítő könyveket vettem ki a könyvtárból, otthon készültem egyedül

Neked hogy sikerült? Nehéz volt az angol?

2016. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ma voltam angolból. :) A speakingem (ha jól láttam), 100%, de a magnónál nagyon sokat csak tippeltem... :/

Neked hogy ment? Amilyen megoldásaimra én emlészem, az a reading 1. része (B,F,I,A, az utolsó nem ugrik be), a listening igaz-hamisnál az első 4 az +, meg a listening 3. részénél: C,A,B,B,B

2016. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, vegyesek az érzéseim. Én így betűről nem emlékszem a megoldásokra, de az első reading-re a katasztrófa a tengerent írtam, másodikra a sci-fi riportot, harmadik a rejtély megoldva, negyedik a jó fogás, az ötödikre nem emlékszem...

Amúgy nem lett volna rossz, de a levélírás 20. percében döbbentem rá, hogy úristen, félreértettem a feladatot...aztán kapkodtam, hogy kijavítsam, és nem hiszem, hogy az jól sikerült :(


A szóbelim nem tudom milyen lett... próbálkoztam.

2016. febr. 27. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is tegnap voltam... Hát a magnó siralmas... csoda lesz, ha átmegyek :D A szóbeli pedig viszonylag jól sikerült.

Március 25-én tudjuk meg az eredményt a weboldalon ugye?

2016. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megnyugodtam, hogy nem velem volt a baj, mert megcsináltam kb. 20 próbanyelvvizsgát, de ennyire nehéz listeninggel még nem találkoztam. :'D Jó is lenne az a 40%...

És igen, 25-én tudjuk meg az eredményeket. :)

2016. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

És milyen témák voltak a szóbelin? A nyelvtanos rész is nehéz volt? A levélírásra elég volt az idő?

2016. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont, ha sikerül a 40% a magnós résznél, akkor mennyinek kell lennie a szóbelinek, hogy megkapjuk a nyelvvizsgát? Mert, ha pl magnó 40% a szóbeli pedig 63% akkor megkapjuk?
2016. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a nyelvtanos rész 2. feladata (ahol 15 szóból 10-et kell kiválasztani), nekem nagyon nehéz volt, mert nem értettem 3-4 szót... :/

Szóbelin olyan témák voltak, amik a honlapon is fent vannak (sportesemény, oktatási rendszer, hajóút...), levélírásra meg elég volt a 30 perc, volt időm többször is átolvasni az egészet, pedig az elején sokat szerncsétlenkedtem, melyiket válasszam. :D



Hát ahhoz, hogy 40%-os magnóra megadják a szóbelit, kell egy legalább 80%-os speaking. De nekem az tudom, hogy 100%, mert fél szemem a vizsgáztatók értékelő lapján volt, és nálam csak "A"-t satíroztak be (ami uyge a max pont). :D

2016. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!