Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt valaki ma Telc német B2...

Volt valaki ma Telc német B2 nyelvvizsgán? (febr.27. )

Figyelt kérdés
Hogy sikerült? Emlékeztek a válaszaitokra?

2016. febr. 27. 15:19
 1/6 anonim válasza:
Szia ma voltam, a leseverstehen nem volz olyan veszes,tudom hogy a 3.reszeben harmat x eltem azokhoz nem talaltam semmit a level irasbol az info kerest irtam beleirtam h berlinbe aka4ok menni mennyibe kerul stb az nem volt olyan veszes szerintem viszont a horverstehent nagyon elbuktam attol rettegek szerintem amiatt nem lesz meg a szobelim pedig tanar mar c1 re akart kuldeni szoval imadkozom.Te hogy emlekszel az hogy ment neked milyen valaszokat adtal?
2016. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem a szövegértés is nehezen ment, számomra nem volt egyértelmű

a magnó utolsó feladatára emlékszem: I I H H I - én ezeket írtam

a kávés szövegértésnél az utolsó kettőhöz csak tippeltem, mindkettőhöz b-t írtam (eladással kapcsolatos meg a múzeumos kérdések)

te mire emlékszel még?

2016. febr. 27. 16:56
 3/6 anonim válasza:
Magnóra egyáltalán nem emlèkszem nekem az nagyon nem ment, a muzeumosnal azt irtam.hogy ugye muzeumot akarnak nyitni belole a kavesnal meg az a jo minoseg hogy ha a kezukkel atnezik vagy valami hasonlo meg az elso kerdes ehhez azt irtam hogy ma csak par olyan boltocska van. A radio interjura emlekszel?tudom,hogy bejeloltem hogy gyerek kora ota a scifi miatt csinalja az igaz meg hogy ha felvesz valakit annak tobb teruletre kell figyelnie nem csak egyre(ez az elso kerdes volt)
2016. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én az interjúnál a kérdéseket sem értetem, nagyon izgultam, a szöveget se tudtam követni, de az elsőre én is igazt írtam. Illetve az utolsóhoz is, ahol az volt a kérdés, hogy mi a legnehezebb a számára és valami gyermeki kíváncsiság a válasz, de nem tudom, hogy jó-e.

A hirdetéses szövegértésnél neked hány x volt és mihez írtad? Én a zoológushoz, aki vmi után érdeklődik x-et írtam, de nem tudom :/ meg még valahova, de most nem ugrik be. Aki olvasni akart annak se volt megfelelő, de három x-et soknak tartottam, így hozzá beírtam a B-t aminek a címe ugyanaz volt. A térdproblémáshoz meg az utolsó reumatológusos gyógyfürdőt. Te emlékszel miket írtál?

A 3. magnónál az első az volt, hogy az éjszakai jeggyel ingyenes a tömegközlekedés, ide igazt írtam, a másodiknál, hogy át kell szállni tömegközlekedésre szintén igazt, a harmadik nem tudom mi volt, A5 autópályáshoz hamist, az időjáráshoz igazt írtam. Te?

2016. febr. 28. 14:43
 5/6 anonim válasza:
Amiket mondtal magnos reszeket azokat en is igy irtam de en is alig ertettem es inkabb tipp szeruseg volt de ugyanezeket irtam,persze az nem jelenti azt hogy jo:/ en a legutolso cikket az l-t a harmadik feladatba ahhoz raktam,haki ki akarta pihenni magat a hetkoznapok faradalmak miatt a terdbajoshoz azt raktam ami a terapiakrol szolt azt hiszem az a j volt a zoologushoz meg beraktam a tengerpartosat amin az volt hogy meg lehet ismerni az ottani allatvilagot es nemzegi parkok is vannak mert cimkent is az volt megadva hogy csak hobby biologus es a tengerpart elovilagat akarja megismerni, ahhoz biztosan x ment viszont aki cd-t keresett es en ahhoz is xet raktam aki olvasni akart mert azon a fesztivalon o nem tudott volna olvasni csak ilyen kastelyos jatekokon reszt venni de ebbe nem voltam biztos en is soknak tartottam a harom xet de gyakorlokonyvbe is volt mar ilyen szoval..
2016. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A CD-hez én is x-et írtam és így utólag én is x-et írnék az olvasóshoz is, ott sokat vívódtam rajta, de már mindegy.. :/ Reméljük a legjobbakat :)
2016. febr. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!