Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt/van olyan tanárotok, aki...

Volt/van olyan tanárotok, aki németet és angolt is tanított?

Figyelt kérdés
Milyen? Jobban tanít mint az átlag? Magamon kívül még nem találkoztam emberrel, aki mindkét nyelvet szerette volna. Az angolosoknak túl nehéz és csúnya a német, a németeseknek meg túl primitív az angol...
2016. márc. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen normális ha valaki mindkettőt tanítja, a mi giminkben 2 ilyen tanár is van, mindketten tanítottak már engem németre de köztük a különbség ég és föld. Az egyik borzalmas, semmit nem tanított, minimum negyed óra késéssel járt be és nem is magyarázott rendesen, a felét kihagyta annak,amit át kellett volna vennünk, tavaly megkaptuk németre a másik ilyen tanárt akinél megszerettem a németet, azóta el tudok már valahogy beszélni és a hatalmas fejlődést :) (pedig angolos vagyok).
2016. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kimaradt egy szó:

*érzem a hatalmas fejlődésemet

2016. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A régi sulimban van egy tanár, aki angol és német szakos is, bár engem nem tanított.

Én is szerettem mindkét nyelvet, németül tanultam elsőként, és nem gondolom, hogy az angol primitív. Pusztán egy erős német nyelvtani alappal az angol szabályokat pár perc alatt meg lehet érteni.

2016. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem normális :D és arról tudsz-e, hogy az angolt is ugyanolyan színvonallal tanítják-e?
2016. márc. 1. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az angolt is úgy tanítják kb.
2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!