Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudom, h nagyon gáz vagyok,...

Tudom, h nagyon gáz vagyok, de segítene valaki lefordítani angolra ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Tudom, h nekem kéne, de már annyiszor próbáltam és a tanárom mindig csak csesztetett, h hülye vagyok és szar amit csinálok, h már nem merek neki állni.

Szóval a szöveg az lenne:

Azért írom ezt a levelet, mert panaszt szeretnék tenni a megrendelt ruha miatt. Az interneten rendeltem 2015. 10. 28-án, de sajnos nem az általam kiválasztott ruha jött meg. Én egy fekete L-es méretű ruhát rendeltem, viszont egy piros S-es darabot kaptam.

Aki segít, annak nagyon megköszönném!



2016. márc. 1. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
I am writing this message in order to make a complaint about the clothes I ordered previously. The order date is 28.10.2015. But unfortunately, I received not the ordered item. I placed an order about a black size L item but got a red size S piece instead.
2016. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!
2016. márc. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!