Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bónusz nyelviskola:? Mit kell...

Bónusz nyelviskola:? Mit kell róla tudni? Budapest! Milyen tanfolyama ajánlott? Nyáron szeretnék ott tanulni és maximális időm lesz rá hogy tanuljak! Angolt szeretnék tanúlni

Figyelt kérdés
B2 angol nyelvvizsgát szeretnék tenni a Bónusz nyelviskolában! Euro nyelvvizsgát! komplex, minimális az angol tudásom kezdő!!!! KÉRDÉSEM!! : 100 órás tanfolyamra érdemes menni ahol többen vagyunk csoportos! VAGY 30 órás tanfolyamra érdemes menni ahol privátba csinálnám egyedűl egymagam csak én lennék! én igazából privátra szeretnék menni mert az sokkal kevesebb óra és csak velem tudna foglalkozni a tanár szerintem minden sokkal jobb lenne de az a 30 óra tud adni annyi tudást hogy középokú nyelvvizsgát tehessek legfeljebb még pluszba hozzá egy nyelvvizsga előkészítő tanfolyam és kész,,, lesz rá időm hogy itthon tanuljak nyáron bőven szóval maximális időben tudok az angollal foglalkozni! elég ez? 30 óra? válaszokat előre is köszönöm!:D

2016. márc. 6. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!