Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelv egyedül. Milyen...

Spanyol nyelv egyedül. Milyen módszer ajánlott?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nagyon szeretem és érdekel a spanyol nyelv.

A munkám miatt otthoni egyedüli tanulásra van

lehetőségem. Mi lenne erre a legjobb módszer

illetve tananyag? Teljesen nulláról. Jelenleg

nincs idegennyelv ismeretem, talán egy nagyon

minimális angol. Nem perfekt szeretnék lenni

de egy biztos alapot szeretnék megtanulni.

Köszönöm.


2016. febr. 12. 04:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Én is otthon foglalkozom a spanyollal jelenleg, bár én anno tanfolyamon kezdtem és jobb is volt így ugyanis az egyedül tanulásnak jobb esélyei vannak, ha az alapot már egyszer valaki elmagyarázta és begyakoroltad. Én épp az A2 szintre igyekszem magam felhozni. Ehhez például rövid spanyol szöveges könyveket vásároltam a könyvesboltban, sajnos nem tudom, hogy Magyarországon kapható-e, én Németországban vettem, 3 rövid krimi történet van benne spanyolul és gyakorló feladatok valamint az új szavak. Az kár, hogy angolul csak kicsit tudsz, mert a neten sok hasznos dolog van angolul, ennek ellenére próbálj hanganyagokra rákeresni, letölteni, aztán rárakod az mp3 lejátszódra és hallgatod kifulladásig. Amit mindenféleképpen a kezdéshez ajánlanék(és ez magyar könyvesboltokban is kapható), az a kis spanyol igei táblázatok, (vagy nyelvtani összefoglaló, valami ilyesmi a neve). Ez egy kis füzetecske, kb 300 forintba kerülhet.
2016. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

[link]

1819 ft


Nem tudom mikor emmigráltál németbe. Hol van már a 300 ft?

2016. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
:D Hát már rég.
2016. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy most nézem, te nem is azt a füzetet linkelted be neki, amiről én beszéltem. Én erre gondoltam: spanyol kisokos nyelvtani összefoglaló, Kertész Judit. [link] Tessék, 371 Forint ;)
2016. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is most szeretnem elkezdeni, szinten a nullarol. :) van egy weboldal, spanyolozzotthonrol.hu. Vannak ingyenes videok, nezz bele, nekem nagyon tetszik, csak kicsit huzosnak talalom az arakat. :( (tudom, nyelvviskola se olcsobb, sot...) de egy alkalommal kifizetni ennyit.. Hat nem tudom. Van a kezdo csomag, a1-b1, az 50.000 korul van.. En most ezen gondolkodom... Vegulis tenyleg elonyos, senkihez nem kell alkalmazkodnod, ha egyik nap nincs kedved hozza, nem spanyolozol, es annyiszor nezed meg, gyakorolsz, amennyiszer kell. Nekem bejon ez a videos tanulas, nem olyan szaraz, hogy csak egy konyvet olvasol, meg tok aranyos a tanar hangja. :)
2016. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!