Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bukott komplex szóbeli vizsga...

Bukott komplex szóbeli vizsga - hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos megbuktam komplex b2 szóbeli részén, a márciusi vizsgákra már nem fértem be az euroexamnél, csak májusban tudnék menni, ami nekem már későn van az érettségi miatt. Át lehet menni más nyelviskolához szóbelizni, ahol korábban van időpont, és elfogadják a teljesített írásbelim, és így időben megkaphatom a nyelvvizsgámat?

2016. márc. 15. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
bármelyik kompatibilis nyelvvizsga központba átmehetsz
2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pénzlehúzás az egész... Majd ott is jól megbuktatnak.

Nekik csak az a lényeg hogy minél többször megbukj.

Olyan ez mint a jogosítvány.

2016. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj pl. BME-re
2016. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt még valahol hely?
2016. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Telcen volt hely, el is tudtam menni, furcsa a beszédkészségem az euroexamen 56% volt, telcnél pedig 89% úgy hogy nem készültem rá kiemelkedően... Hát nem tudom, lehet a lehúzásra mentek?
2016. máj. 18. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam csak én utána origós nyelvvizsgát próbáltam meg. Csak tavaj a felvételim bánta.
2016. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!