Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség az English...

Mi a különbség az English Grammar in use négy verziója között?

Figyelt kérdés

Valamelyik kérdés alatt megláttam újra ezt a könyv címet aztán beugrott hogy nekem itthon ez megvan mert ebből készültem középfokúra. Azóta meg lett, de szinte mindent elfelejtettem.

Arra gondoltam most újra kezdem majd nyáron az angolt.

Kicsit visszanéztem a könyvet mit mikor hogyan és hol kellett használni, viszont azonnal szemet szúrt.

Hogy nekem a second, azaz a második kiadás van meg.

Nézegettem neten, és az english grammar in usenak négy kiadása van. Mi a különbség közöttük??



2016. márc. 17. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A negyedikhez írt rövid ismertetés:


"A világ egyik legnagyobb példányszámban eladott angol nyelvtan könyvét újból átdolgozták. Új kinézet, jobb áttekinthetőség, új példák, - de a minőség maradt."


[link]

2016. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három szintből van.

[link]

2016. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És a három szintből a középsőből van négy kiadás, gondolom, erre kérdezett rá a Kérdező.


Ami a kérdést illeti, a második és a negyedik között

tartalomjegyzékre nézvén az, hogy:

1. a másodikban egy oldalnyi phrasal verb van, a negyedikben kilenc.

2. a másodikban 16 oldal az additional exercises, a negyedikben 24.

2016. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!