Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra nyelviskola mennyi...

Katedra nyelviskola mennyi ido alatt valaszol?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy tanfolyamra a székesfehérvári katedra nyelviskolába (Március 14.) Kaptam egy automatikus email amiben azt irtak majd felveszik velem a kapcsolatot.. azota semmi válasz.. Nektek mennyi ido alatt valaszoltak az online jelentkezes utan ?

2016. márc. 18. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 5-7 munkanapon belül szoktak az ilyen cégek válaszolni, azt viszont vedd figyelembe, hogy most hosszú hétvége volt, 14-15. eleve nem volt munkanap, szóval vegyük úgy, hogy 3 nap se telt el. Ráadásul ilyenkor mindig meg vannak csúszva a munkával, biztos, hogy ha kicsit lassabban is, de el fognak jutni a te e-mailedig.


Ha jövő héten ilyenkor még nem jelentkeznek, akkor esetleg hívd fel őket.

2016. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bemenni nem tudsz?
2016. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm szépen a válaszod kicsit megnyugtattal :)

2. De be tudok menni csak igy egyszerubb lett volna ... ugy gondolom hogy ha 7 munkanapon belul nem irnak vissza bemegyek :)

Koszonom a válaszokat

2016. márc. 20. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!