Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Hokma...

Mi a véleményetek a Hokma Koreai Nyelviskoláról? Vagy melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni koreaiul tanulni,de magamat ismerve önállóan nem fog igazán sikerülni (tapasztalatból tudom, a japánnal próbálkoztam úgy,de végül abból is nyelviskola lett). Rátaláltam erre a nyelviskolára,de nem nagyon találtam róla visszajelzéseket/véleményeket, így örülnék , ha tudnám milyen ott egy-egy kurzus. Vagy, aki ismer más nyelviskolát és ajánlaná azt is megköszönném ,de persze ,ha Budapesten lenne elérhető a tanfolyam. Minden tippnek/segítségnek nagyon örülök,úgyhogy előre is köszönök mindent. :)

#idegen nyelv #kezdő #nyelvtanfolyam #Korea #korai nyelv #Hokma Koreai Nyelviskola
2016. márc. 25. 12:36
 1/1 anonim válasza:

Ismered a Koreai Kulturális Központot? Szerintem érdemes lehet felkeresni.


link: [link]

2017. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!